انجمن سینما گران نوجوان برداشت هفت
صفحه نخست             مدیر وبلاگ            پست الکترونیک          طراح قالب
درباره وبلاگ
بهنام خواجه امینیان

بهنام خواجه امینیان متولد 57مین روز از بهار هزار و سیصدوهفتادمین گردش خورشید و زمین به دور هم.... از دنیایی کاهگل ها...سرای قناتها...دیار عبادتها... شهری که نگینش قد برافراشته منارها به نشانه ازادی خواهی مردمانش برای رسیدت به اوج....من از دیاری میگویم که سه فصل دارد :اول تابستان بهاری،دوم پائیزی زمستانی و اوج همه فصلهایش محرم است... اینجا که من با شما میگویم یزد است... علاقه ام بردن قلم بر کاغذ و سیاه کردن سفیدی های اوراق دفترم در احوالات این روزگار است و شاید به همین دلیل بود که پیشه خبرنویسی و روزنامه نگاری را پیش گرفتم و حال در وبگاه قلم پارسی از دنیایی که در گوشه ای از ان میزیم دل نوشته هایی از خود را به اشتراک میگذارم... فکر کنم برای شناخت اولیه من کافی باشه!!!

انجمن سینما گران نوجوان برداشت هفت با همکاری کانون فرهنگی هنری کودکان ونوجوان استان یزد در جهت هدفمند تر شدن برنامه های فیلم سازی در بین مراکز این استان راه اندازی گردیده شده است.

طرح اولیه و کامل این انجمن از سوی آقای بهنام خواجه امینیان از اعضاء سابق کانون و فعالین فیلم سازی در جهت رشد امرفیلم سازی در بین اعضاء مراکز این استان و آشنای تجربی و علمی با این پدیده قرن بیستم به کانون مرکزی این استان ارائه و با سرپرستی جناب آقای آرایی کارشناس مسئول فرهنگی کانون استان یزد کار خود را آغاز نمود.

از اهداف این کارگروه ایجاد شده برای فعالیت های سینمای کانون برگزاری جلسات پخش و نقد عمومی و تخصصی فیلم و تشکیل کارگاه های آموزشی و در نهایت ساخت فیلم های که طرح انها از سوی اعضاء این انجمن می باشد،تعین شده است.

این انجمن فعالیت رسمی خود را به صورت رسمی در تاریخ دوم  تیر سال نود با پخش فیلم ملک سلیمان (با توجه یه قرار گرفت در بین اعیاد میلاد حضرت علی و مبعٍ حضرت رسول ) در سینما کانون یزد آغاز گردید.

همچنین دفتر مرکزی و جلسات این انجمن با نظر مساعد مدیر مسئول مرکز تجربیات کانون یزد سرکار خانم سیاح و همکاری خوب دیگر همکارانشان در این مجتمع برگزار میگردد .

لازم بذکر است که جلسات نقد تخصصی فیلم در روزهای پنج شنبه ساعت 9:15و جلسات پخش ونقد عمومی فیلم های سینمای برتر ایران وجهان در چهار شنبه ها عصر ساعت 7:45 (البته در ماه رمضان ساعت 5:30) برگزار میگردد.موضوع مطلب : انجمن سینما گران نوجوان برداشت هفت / کارگروه سینمای کانون / فیلم سازی / بهنام خواجه امینیان

سه‌شنبه ۱ شهریور ،۱۳٩٠ :: ٦:٠٢ ‎ب.ظ ::  نويسنده : بهنام خواجه امینیان
.: Weblog Themes By PICHAK :.
صفحات وبلاگ
RSS Feed