انجمن سینما گران نوجوان برداشت هفت
صفحه نخست             مدیر وبلاگ            پست الکترونیک          طراح قالب
درباره وبلاگ
بهنام خواجه امینیان

بهنام خواجه امینیان متولد 57مین روز از بهار هزار و سیصدوهفتادمین گردش خورشید و زمین به دور هم.... از دنیایی کاهگل ها...سرای قناتها...دیار عبادتها... شهری که نگینش قد برافراشته منارها به نشانه ازادی خواهی مردمانش برای رسیدت به اوج....من از دیاری میگویم که سه فصل دارد :اول تابستان بهاری،دوم پائیزی زمستانی و اوج همه فصلهایش محرم است... اینجا که من با شما میگویم یزد است... علاقه ام بردن قلم بر کاغذ و سیاه کردن سفیدی های اوراق دفترم در احوالات این روزگار است و شاید به همین دلیل بود که پیشه خبرنویسی و روزنامه نگاری را پیش گرفتم و حال در وبگاه قلم پارسی از دنیایی که در گوشه ای از ان میزیم دل نوشته هایی از خود را به اشتراک میگذارم... فکر کنم برای شناخت اولیه من کافی باشه!!!

ولین جلسه هم اندیشی انجمن برداشت هفت در زمینه فیلم سازی در کانوناولین جلسه هم اندیشی انجمن برداشت هفت در جهت بررسی وضعیت و امکانات فیلم سازی در کانون و تصمیم های اولیه در جهت امر فیلم سازی با تشکیل این انجمن در کانون در روز پنج شنبه 20مرداد 90 در مرکز تجربیات کانون فرهنگی هنری یزد به مسئولیت بهنام خواجه امینیان مسئول انجمن برداشت هفت و با حضور جناب اقای ارایی کارشناس مسئول و سر کار خانم سیاح مدیر مسئول مرکز تجربیات بهمراه اعضای فیلم ساز سابق کانون که بدعوت مسئول انجمن حضور پبدا کرده بودند،تشکیل گردید.

 


در ابتدا آقای خواجه امینیان هدف از ارائه طرح و اجرای برنامه تا این تاریخ و همچنین اهداف بلند مدت این انجمن با همکاری کانون را تشریح و سپس به توضیح وضعیت فیلم سازی در زمان حضور اعضای سابق حاضر در جلسه که همه هم دوره بوده اند پرداخت و همچنین تا قبل از تشکیل انجمن و برنامه های که برای بهتر شدن این روند پرداخت.

در ادامه آقایان یاوری ،جعفری و هاشمی با پرداختن به مشکلات فیلم سازی درزمان حضورشان در کانون با توجه به تجربیات خود نکاتی را برای بهتر شدن این امر در کانون یادآوری کرده و پیش شرطهای را برای یک فیلم سازی فاخر و همچنین کسب تجربه علمی برای اعضاء کانون بیان کردند.

       

در ادامه جناب آقای آرایی با تشکر از حضور اعضا فیلم ساز و راه اندازی این انجمن به دید مثبت و حمایتی کانون از این حرکت در بین اعضا پرداخت و تشریح کرد کانون در صورت وجود امکانات در زمینه فیلمنامه های ارائه شده در انجمن حمایت کامل از ساخت آنرا انجام داده و در ارسال فیلم ها به جشنواره های مربوط حمایت خود را انجام میدهد ، همچنین در ادامه ایشان لیستی از امکانات فیلم سازی کانون را بیان نمودند.

همچنین سرکار خانم سیاح در ادامه با تشریح وضعیت مرکز تجربیات و وجود کارگروه های دیگر کانون از جمله موسیقی و روندی که از ابتدا طی نموده تا اکنون به موفقیتهای دست پیدا نموده اعلام کرد که مرکز تجربیات در حد امکانات خود در برگزاری مراسمهای انجمن برداشت هفت همکاری لازم را انجام میدهد.

لازم بذکر است در این نشست از اعضای سابق فیلم سازی آقایان احمدی،سلطانی و پوررشیدی بدلایلی حضور پیدا نکرده،همچنین با توجه به دعوت از آقای دستمالچیان به عنوان کارشناس ایشان در این جلسه حضور پیدا نکرده در حالی که جای خالی جناب آقای زارع مسئول سینمای کانون در این نشست احساس میشد.موضوع مطلب : کارگروه سینمای کانون / فیلم سازی / نشست تخصصی / انجمن سینما گران نوجوان برداشت هفت

سه‌شنبه ۱ شهریور ،۱۳٩٠ :: ٧:٠٧ ‎ب.ظ ::  نويسنده : بهنام خواجه امینیان
.: Weblog Themes By PICHAK :.
صفحات وبلاگ
RSS Feed