اولین جلسه هم اندیشی انجمن برداشت هفت در زمینه فیلم سازی در کانون

در ابتدا آقای خواجه امینیان هدف از ارائه طرح و اجرای برنامه تا این تاریخ و همچنین اهداف بلند مدت این انجمن با همکاری کانون را تشریح و سپس به توضیح وضعیت فیلم سازی در زمان حضور اعضای سابق حاضر در جلسه که همه هم دوره بوده اند پرداخت و همچنین تا قبل از تشکیل انجمن و برنامه های که برای بهتر شدن این روند پرداخت.

در ادامه آقایان یاوری ،جعفری و هاشمی با پرداختن به مشکلات فیلم سازی درزمان حضورشان در کانون با توجه به تجربیات خود نکاتی را برای بهتر شدن این امر در کانون یادآوری کرده و پیش شرطهای را برای یک فیلم سازی فاخر و همچنین کسب تجربه علمی برای اعضاء کانون بیان کردند.

       

در ادامه جناب آقای آرایی با تشکر از حضور اعضا فیلم ساز و راه اندازی این انجمن به دید مثبت و حمایتی کانون از این حرکت در بین اعضا پرداخت و تشریح کرد کانون در صورت وجود امکانات در زمینه فیلمنامه های ارائه شده در انجمن حمایت کامل از ساخت آنرا انجام داده و در ارسال فیلم ها به جشنواره های مربوط حمایت خود را انجام میدهد ، همچنین در ادامه ایشان لیستی از امکانات فیلم سازی کانون را بیان نمودند.

همچنین سرکار خانم سیاح در ادامه با تشریح وضعیت مرکز تجربیات و وجود کارگروه های دیگر کانون از جمله موسیقی و روندی که از ابتدا طی نموده تا اکنون به موفقیتهای دست پیدا نموده اعلام کرد که مرکز تجربیات در حد امکانات خود در برگزاری مراسمهای انجمن برداشت هفت همکاری لازم را انجام میدهد.

لازم بذکر است در این نشست از اعضای سابق فیلم سازی آقایان احمدی،سلطانی و پوررشیدی بدلایلی حضور پیدا نکرده،همچنین با توجه به دعوت از آقای دستمالچیان به عنوان کارشناس ایشان در این جلسه حضور پیدا نکرده در حالی که جای خالی جناب آقای زارع مسئول سینمای کانون در این نشست احساس میشد.

/ 0 نظر / 19 بازدید