انجمن سینما گران نوجوان برداشت هفت

انجمن سینما گران نوجوان برداشت هفت با همکاری کانون فرهنگی هنری کودکان ونوجوان استان یزد در جهت هدفمند تر شدن برنامه های فیلم سازی در بین مراکز این استان راه اندازی گردیده شده است.

طرح اولیه و کامل این انجمن از سوی آقای بهنام خواجه امینیان از اعضاء سابق کانون و فعالین فیلم سازی در جهت رشد امرفیلم سازی در بین اعضاء مراکز این استان و آشنای تجربی و علمی با این پدیده قرن بیستم به کانون مرکزی این استان ارائه و با سرپرستی جناب آقای آرایی کارشناس مسئول فرهنگی کانون استان یزد کار خود را آغاز نمود.

از اهداف این کارگروه ایجاد شده برای فعالیت های سینمای کانون برگزاری جلسات پخش و نقد عمومی و تخصصی فیلم و تشکیل کارگاه های آموزشی و در نهایت ساخت فیلم های که طرح انها از سوی اعضاء این انجمن می باشد،تعین شده است.

این انجمن فعالیت رسمی خود را به صورت رسمی در تاریخ دوم  تیر سال نود با پخش فیلم ملک سلیمان (با توجه یه قرار گرفت در بین اعیاد میلاد حضرت علی و مبعٍ حضرت رسول ) در سینما کانون یزد آغاز گردید.

همچنین دفتر مرکزی و جلسات این انجمن با نظر مساعد مدیر مسئول مرکز تجربیات کانون یزد سرکار خانم سیاح و همکاری خوب دیگر همکارانشان در این مجتمع برگزار میگردد .

لازم بذکر است که جلسات نقد تخصصی فیلم در روزهای پنج شنبه ساعت 9:15و جلسات پخش ونقد عمومی فیلم های سینمای برتر ایران وجهان در چهار شنبه ها عصر ساعت 7:45 (البته در ماه رمضان ساعت 5:30) برگزار میگردد.

/ 0 نظر / 20 بازدید